Tanie strony WWW

Zdając sobie sprawę, że wiele małych firm nie dysponuje budżetem pozwalającym na skorzystanie z ofert dużych agencji interaktywnych przygotowałem ofertę tworzenia tanich stron internetowych.

Wypracowanie procesu dzięki któremu zamówienie i realizacja strony odbywają się w stosunkowo krótkim czasie oraz zaoferowanie prostych, lecz nadal efektownych rozwiązań pozwoliło na maksymalne obniżenie kosztów. Dzięki temu nieskomplikowaną stronę internetową, która jednak będzie zawierała wszystkie niezbędne informacje i w sposób atrakcyjne przedstawiała Twoje produkty lub usługi możesz mieć już od 500zł netto.

Jednocześnie warto zaznaczyć, że tanie strony WWW wcale nie muszą być gorsze. Po prostu przy ich tworzeniu wykorzystywane są częściowo gotowe rozwiązania (które jednak w każdym przypadku są odpowiednio personalizowane), co upraszcza proces realizacji i dzięki temu możliwe było obniżenie kosztów.

Tania strona internetowa nie będzie wyposażona w panel administracyjny. To znaczy, że do wprowadzenia późniejszych zmian czy modyfikacji konieczna będzie wiedza w zakresie tworzenia stron internetowych (znajomość HTML i CSS). Oczywiście możliwe będzie zlecenie tej usługi w bardzo rozsądnej kwocie (ustalanej indywidualnie w zależności od zakresu prac). Jeśli nie planujesz regularnie uaktualniać swojej witryny, to panel administracyjny nie jest niezbędny, a pozwala na znaczące obniżenie kosztów.